KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16406202
nr 1640 6202
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
"Bergsida". Signerad, daterad -59. Blandteknik, bildmått: 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 47x36 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:59:02
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker